W związku z zagrożeniem epidemiologicznym informujemy o zawieszeniu możliwości zakupów stacjonarnych oraz wyboru opcji odbioru osobistego w koszyku zakupowym. Wciąż realizujemy wysyłki produktów, terminy dostawy nie uległy zmianie.
  • Typ urządzenia: Media konwerter; Standardy IEEE: IEEE 802.3, 802.3u; Kolor: czarny; Wymiary: 107 x 70 x 26 mm; Masa: 500 g ; Dodatkowe informacje: Odległości: 2 km (dla światłowodu 62.5/125 lub 50/125), 100 m (dla kabla Ethernet RJ45); Pobór prądu: 2,5 W; Długość fali: 1310nm; Typ światłowodu: wielomodowy; Gwarancja producenta: 36 miesięcy; Zestaw zawiera: Zewnętrzny adapter zasilania, Instrukcja użytkownika; Zasilanie: 5V/1A; Temperatura pracy: 0°C do 70°C;

    180,32 zł
    Dostępność
  • Typ urządzenia: Media konwerter; Standardy IEEE: IEEE 802.3ab, 802.3u, 802.3z; Kolor: czarny; Wymiary: 96 x 70 x 26 mm; Masa: 170 g ; Dodatkowe informacje: Odległości: 100 m (kabel RJ45) - Dystans dla światłowodu zależy od zastosowanego modułu SFP; Pobór prądu: 5W (maksymalnie); Gwarancja producenta: 36 miesięcy; Zestaw zawiera: Zewnętrzny zasilacz, Instrukcja użytkownika; Temperatura pracy: 0°C do 50°C;

    241,08 zł
    Dostępność
  • Typ urządzenia: Media konwerter; Standardy IEEE: IEEE 802.3ab, 802.3u, 802.3z; Kolor: czarny; Wymiary: 105 x 70 x 26 mm; Masa: ; Dodatkowe informacje: Odległości: 20 km dla kabla światłowodowego, 100 m dla kabla sieciowego RJ45; Pobór prądu: 5W (maksymalnie); Długość fali: 1310nm; Typ światłowodu: jednomodowy; Gwarancja producenta: 36 miesięcy; Zestaw zawiera: Zewnętrzny adapter zasilania, Instrukcja użytkownika; Zasilanie: 5V/1,2A; Temperatura pracy: 0°C do 50°C;

    361,62 zł
    Dostępność
  • Typ urządzenia: Media konwerter; Standardy IEEE: IEEE 802.3ab, 802.3z; Kolor: czarny; Wymiary: 107 x 70 x 26 mm; Masa: 500 g ; Dodatkowe informacje: Odległości: 220 m (dla światłowodu 62.5/125 µm), 550 m (dla światłowodu 50/125 µm), 100 m (dla kabla Ethernet RJ45); Pobór prądu: 2,5 W; Długość fali: 850nm; Typ światłowodu: wielomodowy; Gwarancja producenta: 36 miesięcy; Zestaw zawiera: Zewnętrzny adapter zasilania, Instrukcja użytkownika; Zasilanie: 5V/1A; Temperatura pracy: 0°C do 60°C;

    397,91 zł
    Dostępność