Media konwerter Gb, Ethernet

MC210CS

  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km

Zastosowanie produktu

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19" TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

Typ urządzeniaMedia konwerter
Porty1x RJ-45 1000M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 1000M
Standardy IEEE802.3ab | 802.3z | 802.3x
Rodzaj zasilaniaZasilacz zewnętrzny
Wymiary94,5 x 73 x 27 mm
Dodatkowe informacjeZasięg światłowodu - 15 km
Pobór prądumaksymalnie 5,5W
Gwarancja60 miesięcy

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Powiązaneprodukty